• Divadielko

• K našim najmenším dnes 30.3.2023 zavítalo Divadlo Sarus z Prešova s predstavením "O troch prasiatkach". Pozvaní boli aj žiaci 1. a 2. ročníka. Predstavenie sa im veľmi páčilo, s prasiatkami a vlkom sa zahrali, nasmiali a niečo nové sa aj naučili.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň učiteľov.

Pri príležitosti Medzinárodného dňa učiteľov si žiaci zo školského klubu s pani vychovávateľkami pripravili malé prekvapenie pre svojich učiteľov.

• Vesmír očami detí

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vesmír očami detí.

Na hodinách výtvarnej výchovy maľovali naši žiaci svoje umelecké diela na tému „Vesmír očami detí“. Vybrané diela putovali na výtvarnú súťaž „Vesmír očami detí“, ktorú každoročne organizuje SLOVENSKÁ ÚSTREDNÁ HVEZDÁREŇ HURBANOVO. Vybraným adeptom držíme palce!

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň vody.

,,Kvapkou vody,, sme si aj my pripomenuli sviatok vody, predovšetkým dôležitosť a významnosť tejto nepostrádateľnej tekutiny v našom každodennom živote.

• TESTOVANIE T9.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album TESTOVANIE T9..

Dňa 22.3.2023 naši deviataci absolvovali každoročné testovanie deviatakov - TESTOVANIE T9. Veríme, že to zvládli. Veď sme im všetkým držali palce.

• Február v MŠ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Február v MŠ.

Vo februári sme sa okrem fašiangového karnevalu zamerali na pracovné profesie, zahrali sme sa na kuchárov, módnych návrhárov, ale aj na stavbárov. Rôznymi aktivitami sme poznávali čo prospieva nášmu telu a ako predchádzať chorobám.

• Tvorivé hry a aktivity

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Tvorivé hry a aktivity.

Celý týždeň sa niesol v duchu hier a tvorivých aktivít . Počas 3 týždňov sme mali v klube praktikantku, s ktorou žiaci hrali nové, zaujímavé hry a vždy niečo nové a pekné vytvorili a vymýšľali. Koniec týždňa sme ukončili zábavou, čakali nás maškrty, ktoré si pre nás pripravila pani praktikantka a za ktoré ďakujeme.